Tartak – Oferta

Firma Biele od ponad 28 lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie handlu i transportu drewna. Nasz tartak znajduje się w miejscowości Wojtkowa w powiecie Bieszczadzkim. Nasza główna działalność obejmuje przemysł drzewny, jego późniejszą obróbkę i przetwarzanie. Dobra znajomość branży tartacznej oraz systematyczne udoskonalanie technologii dają nam możliwość spełniania oczekiwań Klientów względem zamówionego u nas towaru. Naszą ambicją jest najwyższa jakość produktów i usług, fachowa obsługa oraz terminowość.

Tartak naszej firmy posiada stałe źródła certyfikowanego surowca, który przechodzi ścisłą selekcję już przy obróbce wstępnej i z którego później powstają wszystkie oferowane przez nas produkty. Dysponujemy ogromnym asortymentem, wśród którego znaleźć można atrakcyjne wyroby. Posiadamy specjalistyczne samochody wysokotonażowe do przewozu drewna, z których każdy ma zamontowany dźwig hydrauliczny do załadunku i rozładunku drewna. Odpowiedni sprzęt umożliwia bezpieczne dostarczenie zamówienia pod wskazany przez Klienta adres, na ustalony wcześniej termin.

Podstawą działania naszego tartaku jest zaufanie Klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, co umożliwia nam ciągły rozwój i nieustanne udoskonalanie dotychczas nabytych umiejętności, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych pakietach cenowych.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do firm budowlanych oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie konieczne wymagania względem zamówionych u nas produktów. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie, jakie posiadają nasi pracownicy, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem, którym dysponujemy, dają nam możliwość dopasowania rozwiązań pod oczekiwania Klienta. Dzięki stałym źródłom surowca i wieloletniej praktyce oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, a nasz wykwalifikowany personel służy Państwu pomocą i fachowym doradztwem.

Oferta naszego tartaku:

więźba dachowa
tarcica
drewno konstrukcyjne
drewno okrągłe
przecieranie drewna
transport drewna

Chcemy podzielić się z Państwem tym co bliskie naszym sercom, bo praca w tartaku jest także naszą pasją, dlatego zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Cena drewna jest różna i zostaje ustalona na podstawie złożonego zamówienia.

Robimy wszystko co w naszej mocy by sprostać Państwa potrzebom, dostosowując nasze produkty do indywidualnych projektów. Poza szeroką ofertą mogą Państwo liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby zakup drewna w naszej firmie odbył się bez zbędnych problemów. Nasz tartak może zaproponować także inne, niewymienione wyżej usługi z zakresu branży tartacznej, zainteresowanych zachęcamy do kontaktu celem poznania szczegółów.

Zapewniamy fachowy transport

W zakresie świadczonych przez nasz tartak usług leży także transport drewna. Dokładamy wszelkich starań by najszybciej jak to możliwe zrealizować Państwa zamówienie, a potem w profesjonalny sposób dostarczyć je pod wskazany adres.

Transport drewna na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego jest gratis, a na terenie pozostałych województw cena pozostaje do uzgodnienia w zależności od wykonywanej usługi. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość dostarczenia zamówienia na terenie Słowacji.

Zapewniamy wsparcie w kwestii rozwiązań

Nasz tartak daje gwarancję udanej inwestycji i spełnienia oczekiwań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dobierając najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania. W razie jakichkolwiek wątpliwości świadczymy fachowe doradztwo w zakresie branży tartacznej. Udzielimy niezbędnych porad i wskazówek, jakie drewno wybrać, aby realizacja projektu odbyła się pomyślnie i by jakiekolwiek poprawki nie były konieczne. Na naszym blogu znajdą Państwo dodatkowe materiały na tematy związane z naszą działalnością, które pomogą zrozumieć temat i ułatwią dokonanie właściwego wyboru.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!