Drewno konstrukcyjne

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest drewniany szkielet budynku, służący jako stabilna konstrukcja i podpora dla ścian i dachu. Właśnie z tego względu oferujemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne. Dzięki niemu uda się Państwu stworzyć solidne konstrukcje budowlane, a także dachowe. Dbamy o to, aby każdy kawałek drewna był odpowiednio wysuszony i wystrugany a później zaimpregnowany. Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne (kantówkę) wyrabiamy z następujących rodzajów drzew – sosen, jodeł oraz świerków pochodzących z gminnych, a także państwowych lasów. Mają Państwo możliwość wybrania odpowiedniego dla Państwa potrzeb drewna konstrukcyjnego, które przetrwa wiele lat.

Drewno konstrukcyjne na Podkarpaciu – takie, jakiego potrzebujesz

Przegotujemy dla Państwa drewno konstrukcyjne o dowolnej długości i szerokości, spełniając tym samym wszelkie oczekiwania pod każdym względem. Nasze drewno konstrukcyjne z Podkarpacia świetnie sprawdzi się przy budowie Państwa domu oraz jako budulec wielkopowierzchniowych obiektów. Naszą ofertę drewna konstrukcyjnego adresujemy do mieszkańców Sanoka, Przemyśla oraz innych miejscowości w województwie podkarpackim.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat drewna konstrukcyjnego? Odwiedź nasz wpis blogowy, gdzie dokładnie opisujemy proces jego powstawania.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu. Można się z nami również skontaktować poprzez formularz zgłoszeniowy. Gwarantujemy, że nasze drewno konstrukcyjne z okolic Przemyśla spełni wszelkie oczekiwania!

 

Grubość Szerokość Długość
Drewno konstrukcyjne 60 mm – 200 mm 60 mm – 200 mm dowolna

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!